Structured Data Markup (sdm) (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Type
fa: نوع

en: Cancel
fa: لغو

en: Description
fa: شرح

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Name
fa: نام

en: Label
fa: برچسب

en: Other
fa: ساير

en: Data
fa: داده
