Structured Data Markup (sdm) (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Type
ru: Тип

en: Cancel
ru: Отмена

en: Description
ru: Описание

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: Name
ru: Название

en: Label
ru: Метка

en: name
ru: имя

en: Other
ru: Другое

en: Type:
ru: Тип:

en: Data
ru: Данные
