Structured Data Markup (sdm) (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Type
sk: Typ

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Other
sk: Ostatné

en: Data
sk: Údaje
