Structured Data Markup (sdm) (7.x-1.2) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Type
bs: Tip

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka
