Structured Data Markup (sdm) (7.x-1.2) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Type
ca: Tipus

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: name
ca: Nom

en: Other
ca: Altres

en: Type:
ca: Tipus:

en: Data
ca: Dades
