Structured Data Markup (sdm) (7.x-1.2) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Type
hr: Vrsta

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Description
hr: Opis

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: Other
hr: Ostalo
