Structured Data Markup (sdm) (7.x-1.2) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Type
kk: Тип

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: Other
kk: Басқа
