Structured Data Markup (sdm) (7.x-1.2) - en to no translation catalogue (8 entries)

en: Delete
no: Slett

en: Cancel
no: Avbryt

en: Description
no: Beskrivelse

en: This action cannot be undone.
no: Denne handlinga kan ikke gjøres om.

en: Name
no: Navn

en: Label
no: Etikett

en: name
no: navn

en: Other
no: Annet
