Structured Data Markup (sdm) (7.x-1.2) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Type
os: Тип

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан
