Structured Data Markup (sdm) (7.x-1.2) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Type
ps: بڼه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Name
ps: نوم

en: Other
ps: نور
