Structured Data Markup (sdm) (7.x-1.2) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Type
ar: النوع

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Name
ar: الاسم

en: Label
ar: التسمية

en: Other
ar: آخر

en: Data
ar: المعطيات
