Structured Data Markup (sdm) (7.x-1.2) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Description
nl: Beschrijving

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Name
nl: Naam

en: name
nl: naam

en: Other
nl: Andere

en: Data
nl: Gegevens
