Seamless Presentation (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: content
bg: съдържание

en: Center
bg: Център

en: Top
bg: Връх

en: User
bg: Потребител

en: Access denied
bg: Достъпът забранен

en: Bottom
bg: Дъно

en: S
bg: Ю

en: Right
bg: Дясно

en: e-mail
bg: имейл

en: @type: deleted %title.
bg: @type: изтрит %title.

en: @type %title has been deleted.
bg: @type %title е изтрит/a.

en: Rating
bg: Рейтинг
