Seamless Presentation (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Title
da: Titel

en: content
da: indhold

en: Center
da: Centreret

en: User
da: Bruger

en: Access denied
da: Adgang nægtet

en: Bottom
da: Bund

en: Left
da: Venstre

en: Right
da: Højre

en: Changed
da: Ændret

en: Completed
da: Gennemført

en: @type: deleted %title.
da: @type: %title slettet.

en: Questions
da: Spørgsmål

en: @type %title has been deleted.
da: @type %title slettet.

en: Rating
da: Bedømmelse

en: In progress
da: I gang

en: Needs review
da: Skal gennemses
