Seamless Presentation (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: content
eu: edukia

en: Center
eu: Erdian

en: Top
eu: Goian

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Access denied
eu: Sarrera debekatua

en: Bottom
eu: Behean

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: e-mail
eu: e-posta

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Completed
eu: Osatuta

en: @type: deleted %title.
eu: @type: %title ezabatuta.

en: Questions
eu: Galderak
