Seamless Presentation (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (19 entries)

en: Title
fr: Titre

en: content
fr: contenu

en: Center
fr: Centre

en: Top
fr: Haut

en: User
fr: Utilisateur

en: Access denied
fr: Accès refusé

en: Bottom
fr: Bas

en: Left
fr: Gauche

en: Right
fr: Droit

en: e-mail
fr: courriel

en: Changed
fr: Modifié

en: Completed
fr: Terminé

en: @type: deleted %title.
fr: @type : %title supprimé.

en: @type %title has been deleted.
fr: Le contenu '%title', de type '@type', a été supprimé.

en: Rating
fr: Note

en: In progress
fr: En cours

en: Needs review
fr: Nécessite une vérification

en: No items have been added yet. Click "Add items" to launch the widget.
fr: Aucun élément n'a encore été ajouté. Cliquer sur "Ajouter des éléments" pour lancer le widget.

en: Completion
fr: Avancement
