Seamless Presentation (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (17 entries)

en: Title
gl: Título

en: content
gl: contido

en: Center
gl: Centrar

en: Top
gl: Superior

en: User
gl: Usuario/a

en: Access denied
gl: Acceso denegado

en: Bottom
gl: Botón

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: e-mail
gl: correo-e

en: Changed
gl: Cambiado

en: Completed
gl: Completado

en: @type: deleted %title.
gl: @type: eliminado %title.

en: Questions
gl: Preguntas

en: @type %title has been deleted.
gl: O @type %title foi borrado.

en: Rating
gl: Valoración

en: Needs review
gl: Precisa revisión
