Seamless Presentation (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Title
he: כותרת

en: content
he: תוכן

en: Center
he: מרכז

en: Top
he: עליון

en: User
he: משתמש

en: Access denied
he: הגישה חסומה

en: Bottom
he: למטה

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: e-mail
he: דוא"ל

en: Changed
he: השתנה

en: Completed
he: נשלם

en: @type: deleted %title.
he: @type: %title נמחק.

en: Questions
he: שאלות

en: @type %title has been deleted.
he: @type %title נמחק.

en: Rating
he: דירוג
