Seamless Presentation (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (15 entries)

en: Title
id: Judul

en: content
id: konten

en: Center
id: Tengah

en: Top
id: Atas

en: User
id: Pengguna

en: Access denied
id: Akses ditolak

en: Bottom
id: Dasar

en: Left
id: Kiri

en: Right
id: Kanan

en: e-mail
id: email

en: Changed
id: Berubah

en: Completed
id: Selesai

en: @type: deleted %title.
id: @type: menghapus %title.

en: Questions
id: Soal

en: @type %title has been deleted.
id: @type %title sudah dihapus.
