Seamless Presentation (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: content
ku: ناوەڕۆک

en: Center
ku: ناوەڕاست

en: Top
ku: سەرەوە

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Access denied
ku: پیشاندان قەدەغەیە

en: Bottom
ku: ژێرەوە

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست

en: e-mail
ku: ئیمێل

en: @type: deleted %title.
ku: @type: %title سڕایەوە.

en: @type %title has been deleted.
ku: @type %title سڕایەوە.
