Seamless Presentation (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: content
mn: агуулга

en: Top
mn: Дээд

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Access denied
mn: Хандалт боломжгүй

en: Bottom
mn: Доод

en: S
mn: Ө

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун
