Seamless Presentation (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (19 entries)

en: Title
pt: Título

en: content
pt: conteúdos

en: Center
pt: Centrar

en: Top
pt: Topo

en: User
pt: Utilizador

en: Access denied
pt: Acesso negado

en: Bottom
pt: Baixo

en: Left
pt: Esquerda

en: Right
pt: Direita

en: e-mail
pt: email

en: Changed
pt: Alterado

en: Completed
pt: Concluído

en: @type: deleted %title.
pt: @type: %title eliminado.

en: Questions
pt: Questões

en: @type %title has been deleted.
pt: @type %title foi eliminado.

en: Rating
pt: Classificação

en: In progress
pt: Em progresso

en: Needs review
pt: Necessita revisão

en: Completion
pt: Conclusão
