Seamless Presentation (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: content
ro: conţinut

en: Center
ro: Centru

en: Top
ro: Sus

en: User
ro: Utilizator

en: Access denied
ro: Acces respins

en: Bottom
ro: Partea de jos

en: Left
ro: Stânga

en: Right
ro: Dreapta

en: Changed
ro: Schimbat

en: Completed
ro: Finalizată

en: @type: deleted %title.
ro: @type: %title șters.

en: Questions
ro: Întrebări

en: @type %title has been deleted.
ro: @type %title a fost şters.

en: In progress
ro: În desfășurare
