Seamless Presentation (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: User
sr: Корисник

en: Access denied
sr: Приступ одбијен

en: Bottom
sr: Дно

en: Changed
sr: Промењен

en: Completed
sr: Завршено
