Seamless Presentation (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: content
te: విషయం

en: Top
te: పైన

en: User
te: వాడుకరి

en: Access denied
te: అనుమతి లేదు

en: Left
te: ఎడమ

en: Right
te: కుడి

en: Questions
te: ప్రశ్నలు
