Seamless Presentation (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Title
af: Titel

en: content
af: inhoud

en: Center
af: Senter

en: User
af: Gebruiker

en: Access denied
af: Toegang geweier

en: e-mail
af: E-pos
