Seamless Presentation (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: content
ar: المحتوى

en: Center
ar: المركز

en: Top
ar: الأعلى

en: User
ar: المستخدم

en: Access denied
ar: الوصول مرفوض

en: Bottom
ar: الأسفل

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: e-mail
ar: بريد إلكتروني

en: Changed
ar: تم التغير

en: Completed
ar: تم الإنهاء

en: @type: deleted %title.
ar: @type: %title حُذف.

en: Questions
ar: الأسئلة

en: @type %title has been deleted.
ar: تم حذف ال@type‏ %title.
