Seamless Presentation (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: content
ast: conteníu

en: Center
ast: Centru

en: Top
ast: Cimeru

en: User
ast: Usuariu

en: Access denied
ast: Accesu torgáu

en: Bottom
ast: Abaxo

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha

en: e-mail
ast: Corréu
