Seamless Presentation (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Center
az: Mərkəz

en: User
az: İstifadəçi

en: Access denied
az: Giriş qadağandır

en: Bottom
az: Aşağı

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Changed
az: Dəyişdi

en: @type: deleted %title.
az: @type: %title silindi.
