Seamless Presentation (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: content
be: змест

en: Center
be: Цэнтр

en: Top
be: Верх

en: User
be: Карыстальнік

en: Access denied
be: Дасяг забаронены

en: Bottom
be: Знізу

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: @type: deleted %title.
be: @type: выдалены %title.

en: @type %title has been deleted.
be: @type %title быў выдалены.
