Seamless Presentation (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: content
bo: ནང་དོན

en: Center
bo: དཀྱིལ

en: Top
bo: འགོ

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Access denied
bo: བེད་སྤྱོད་བཀག་འགོག་བྱས་ཚར

en: Bottom
bo: ཞབས་ངོས

en: Left
bo: གཡོན

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: @type: deleted %title.
bo: @type་ཡིན་པའི་%title་སུབ་ཟིན།

en: @type %title has been deleted.
bo: རིགས་@type་ཡིན་པའི་%title་སུབ་ཟིན།
