Seamless Presentation (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: content
bs: sadržaj

en: User
bs: Korisnik

en: Access denied
bs: Pristup odbijen

en: @type: deleted %title.
bs: @type: obrisan %title.

en: @type %title has been deleted.
bs: @type: %title je obrisan.
