Seamless Presentation (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Title
ca: Títol

en: content
ca: contingut

en: Center
ca: Centre

en: Top
ca: Part superior

en: User
ca: Usuari

en: Access denied
ca: Accés denegat

en: Bottom
ca: Part inferior

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: e-mail
ca: correu electrònic

en: Changed
ca: Canviat

en: Completed
ca: Completat

en: @type: deleted %title.
ca: @type: %title eliminat.

en: Questions
ca: Preguntes

en: @type %title has been deleted.
ca: @type %title ha estat eliminat.

en: Rating
ca: Valoració

en: In progress
ca: En procés
