Seamless Presentation (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: content
cs: obsah

en: Center
cs: Na střed

en: Top
cs: Nahoru

en: User
cs: Uživatel

en: Access denied
cs: Přístup byl zamítnut

en: Bottom
cs: Dole

en: Changed
cs: Změněno

en: Completed
cs: Dokončené

en: @type: deleted %title.
cs: @type: smazáno %title.

en: Questions
cs: Otázky

en: @type %title has been deleted.
cs: Příspěvek %title (@type) byl smazán.
