Seamless Presentation (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: content
cy: cynnwys

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Access denied
cy: Mynediad wedi ei wrthod

en: e-mail
cy: e-bost

en: @type: deleted %title.
cy: @type: %title wedi ei ddileu.

en: Questions
cy: Cwestiynau

en: @type %title has been deleted.
cy: Mae @type %title wedi cael ei ddileu.

en: Rating
cy: Amcangyfrif
