Seamless Presentation (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (21 entries)

en: Title
de: Titel

en: content
de: Inhalt

en: Center
de: Zentriert

en: Top
de: Oben

en: User
de: Benutzer

en: Access denied
de: Zugriff verweigert

en: Bottom
de: Unten

en: Left
de: Links

en: Right
de: Rechts

en: e-mail
de: E-Mail

en: Changed
de: Geändert

en: Completed
de: Abgeschlossen

en: @type: deleted %title.
de: @type: %title wurde gelöscht.

en: Questions
de: Fragen

en: @type %title has been deleted.
de: @type %title wurde gelöscht.

en: Rating
de: Bewertung

en: In progress
de: In Arbeit

en: Needs review
de: Überprüfung erforderlich

en: No items have been added yet. Click "Add items" to launch the widget.
de: Es wurde noch kein Eintrag ausgewählt. Klicken Sie "Eintrag hinzufügen", um den Auswahldialog zu öffnen.

en: Slide title
de: Titel des Sliders

en: Completion
de: Abgeschlossen
