Seamless Presentation (7.x-1.0) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: content
dz: ནང་དོན།

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Access denied
dz: འཛུལ་སྤྱོད་འབད་ནི་འདི་ཉན་མ་བཏུབ།

en: e-mail
dz: གློག་འཕྲིན།

en: @type: deleted %title.
dz: @type:  %title བཏོན་གཏང་ཡོདཔ།
