Seamless Presentation (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: content
el: ύλη

en: Center
el: Κέντρο

en: Top
el: Κορυφή

en: User
el: Χρήστης

en: Access denied
el: Δεν επιτρέπεται η πρόσβαση

en: Bottom
el: Πυθμένας

en: S
el: Ν

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Completed
el: Ολοκληρώθηκε

en: @type: deleted %title.
el: @type: διαγράφηκε το %title.

en: Questions
el: Ερωτήσεις

en: @type %title has been deleted.
el: Ο τύπος @type με τίτλο %title διαγράφηκε.
