Seamless Presentation (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: content
eo: enhavo

en: User
eo: Uzanto

en: Access denied
eo: Aliro malpermesata.

en: e-mail
eo: retpoŝto

en: @type: deleted %title.
eo: @type: forigis %title.

en: @type %title has been deleted.
eo: @type %title estas forigita.

en: Rating
eo: Pritaksado
