Seamless Presentation (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (19 entries)

en: Title
es: Título

en: content
es: contenido

en: Center
es: Centrado

en: Top
es: Superior

en: User
es: Usuario

en: Access denied
es: Acceso denegado

en: Bottom
es: Inferior

en: A
es: P

en: Left
es: Izquierda

en: Right
es: Derecha

en: e-mail
es: correo electrónico

en: Changed
es: Modificado

en: Completed
es: Completado

en: @type: deleted %title.
es: @type: eliminado %title.

en: Questions
es: Preguntas

en: @type %title has been deleted.
es: Se ha eliminado @type %title.

en: Rating
es: Votación

en: In progress
es: En progreso

en: Needs review
es: Necesita revisión
