Seamless Presentation (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: content
et: sisu

en: Center
et: Keskel

en: Top
et: Ülesse

en: User
et: Kasutaja

en: Access denied
et: Ligipääs keelatud

en: Bottom
et: Alumine

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Changed
et: Muudetud

en: Completed
et: Lõpetatud

en: @type: deleted %title.
et: @type: %title kustutatud.

en: @type %title has been deleted.
et: @type %title on kustutatud.

en: Rating
et: Hinnang

en: Needs review
et: Vajab ülevaatamist
