Seamless Presentation (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (18 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: content
fi: sisältö

en: Center
fi: Keskellä

en: Top
fi: Ylhäällä

en: User
fi: Käyttäjä

en: Access denied
fi: Pääsy kielletty

en: Bottom
fi: Alhaalla

en: S
fi: E

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: e-mail
fi: sähköposti

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Completed
fi: Valmis

en: @type: deleted %title.
fi: @type: poistettiin %title.

en: Questions
fi: Kysymykset

en: @type %title has been deleted.
fi: @type %title on poistettu.

en: Rating
fi: Arvio

en: Needs review
fi: Vaatii tarkistusta
