Seamless Presentation (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: content
gu: સામગ્રી

en: Center
gu: કેન્દ્ર

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Access denied
gu: ઉપયોગ નકારવામા આવ્યો

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે

en: Changed
gu: બદલ્યું
