Seamless Presentation (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (13 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: content
hi: अंतर्वस्तु

en: Center
hi: मध्य

en: Top
hi: ऊपर

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Access denied
hi: प्रवेश निषेध

en: Bottom
hi: तल

en: Left
hi: बाएं

en: Right
hi: दाएं

en: e-mail
hi: ईमेल

en: Changed
hi: बदल गया

en: @type: deleted %title.
hi: @type: %title मिटाया गया

en: @type %title has been deleted.
hi: @type %title मिटाया गया
