Seamless Presentation (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: content
hr: sadržaj

en: Center
hr: Centar

en: User
hr: Korisnik

en: Access denied
hr: Pristup odbijen

en: Bottom
hr: Dno

en: S
hr: J

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: e-mail
hr: e-mail adresa

en: @type: deleted %title.
hr: @type: uklonjen %title.

en: @type %title has been deleted.
hr: @type %title je uklonjen.
