Seamless Presentation (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: Title
hu: Cím

en: content
hu: tartalom

en: Center
hu: Középen

en: Top
hu: Teteje

en: User
hu: Felhasználó

en: Access denied
hu: A hozzáférés megtagadva

en: Bottom
hu: Alja

en: S
hu: D

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: Changed
hu: Módosítva

en: Completed
hu: Teljesítve

en: @type: deleted %title.
hu: @type: %title törölve lett.

en: Questions
hu: Kérdések

en: @type %title has been deleted.
hu: %title @type törlése megtörtént.

en: Rating
hu: Értékelés

en: In progress
hu: Folyamatban

en: Needs review
hu: Átnézést igényel

en: Completion
hu: Teljesítés
