Seamless Presentation (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: content
hy: պարունակություն

en: Center
hy: Կենտրոն

en: Top
hy: Վերև

en: User
hy: Օգտագործող

en: Access denied
hy: Մուտքն արգելված է

en: Bottom
hy: Ներքև

en: Left
hy: Ձախ
