Seamless Presentation (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Title
is: Titill

en: content
is: innihald

en: Center
is: Miðja

en: Top
is: Toppur

en: User
is: Notandi

en: Access denied
is: Aðgangi hafnað

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri

en: e-mail
is: netfang

en: Completed
is: Lokið

en: Questions
is: Spurningar
