Seamless Presentation (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (16 entries)

en: Title
it: Titolo

en: content
it: contenuto

en: Center
it: Centro

en: Top
it: In cima

en: User
it: Utente

en: Access denied
it: Accesso negato

en: Bottom
it: In fondo

en: Left
it: Sinistra

en: Right
it: Destra

en: Changed
it: Modificato

en: Completed
it: Completato

en: @type: deleted %title.
it: @type: %title eliminato.

en: Questions
it: Domande

en: @type %title has been deleted.
it: @type %title è stato eliminato.

en: Needs review
it: Richiede revisione

en: No items have been added yet. Click "Add items" to launch the widget.
it: Nessun elemento è stato ancora aggiunto. Clicca "Aggiungi elemento".
