Seamless Presentation (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (19 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: content
ja: コンテンツ

en: Center
ja: 中央

en: Top
ja: トップ

en: User
ja: ユーザー

en: Access denied
ja: アクセスは拒否されました

en: Bottom
ja: ボトム

en: Left
ja: 左

en: Right
ja: 右

en: e-mail
ja: メールアドレス

en: Changed
ja: 変更済

en: Completed
ja: 完了

en: @type: deleted %title.
ja: @type: %titleが削除されました。

en: Questions
ja: 質問

en: R
ja: ランド

en: @type %title has been deleted.
ja: @type %title が削除されました。

en: Rating
ja: レーティング

en: In progress
ja: 処理中

en: Needs review
ja: 要レビュー
